Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У сукні Stella McCartney і особливих сережках принцеси Діани: образ герцогині Кембриджської на хрещенні бебі-Сассекського

Найзнаменнішою подією минулих вихідних стала, звичайно ж, церемонія хрещення сина принца Гаррі і герцогині Меган – Арчі Гаррісона.

Серед гостей на церемонії були присутні герцогиня Кембриджська Кетрін і принц Вільям. 37-річна герцогиня обрала для цього виходу цікаву коралову сукню від Stella McCartney, її вартість 1425 фунтів, а до неї підібрала більш насичені за кольором туфлі від Emmy London і новий обідок на голову від Juliette Millinery.

Герцогиня Меган и принц Гарри_1
Instagram герцога і герцогині Сассекських
Герцогиня Меган і принц Гаррі на церемонії хрещення сина Арчі

Цікавою деталлю образу герцогині стали сережки. Перлинні сережки від ювелірного дому Collingwood раніше належали принцесі Діані, які леді Ді одягала в день хрещення принца Гаррі 1984 року. Ймовірно, одягнувши їх у такий урочистий момент, герцогиня Кетрін хотіла підкреслити в своєму образі особливість урочистого моменту для принца Гаррі та його дружини Меган.

Принцесса Диана на крещении принца Гарри
Getty Images
Принцеса Діана на хрещенні принца Гаррі, 1984 рік

Нагадаємо, церемонія хрещення Арчі була скромною і відбулася в королівській каплиці Віндзорського замку. На ній були присутні тільки близькі родичі, але не була присутня королева Єлизавета II, яка зараз перебуває в Шотландії.

Герцогиня Меган и принц Гарри_2
Instagram герцога і герцогині Сассекських
Герцогиня Меган і принц Гаррі з сином
Крестины принца Гарри_2
Getty Images
Хрещення принца Гаррі, 1984 рік

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська та принц Вільям на садовій вечірці (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції