У сукні від Dolce & Gabbana: племінниця принцеси Діани вийшла заміж за 62-річного мільярдера

У сукні від Dolce & Gabbana: племінниця принцеси Діани вийшла заміж за 62-річного мільярдера

Леді Кітті Спенсер / Associated Press

30-річна британська модель, аристократка і двоюрідна сестра принців Вільяма і Гаррі — леді Кітті Спенсер вийшла заміж.

Весілля леді Кітті і 62-річного бізнесмена Майкла Л'юїса повинна була відбутися ще минулого року, але через пандемію була перенесена. Весілля зіграли 23 липня 2021 року на старовинній віллі Альдобрандіні у Фраскаті під Римом. На красивій церемонії були присутні рідні та близькі друзі пари.

Леді Кітті Спенсер йшла до вівтаря в сукні від Dolce & Gabbana. Дівчина є послинею італійського бренду, тому її вибір очевидний. Але ЗМІ пишуть, що у Кітті було ще чотири сукні крім білої весільної.

Весільні знімки Кітті Спенсер були опубліковані на офіційній сторінці бренду Dolce & Gabbana. Дизайнери модного Дому розповіли Tatler про те, що Кітті хотіла в ролі основної сукні щось традиційне. "Леді Кітті Спенсер описала нам сукню своєї мрії, і ми спробували витлумачити її бажання; Ми працювали разом!", - додає Доменіко Дольче. Сукня була максимально закритою з довгою фатою і шлейфом. Тіару Кітті вирішила не одягати, хоча цілком могла запозичити її у своєї матері Вікторії Локвуд, яка носила її в день свого весілля.

"Леді Кітті Спенсер — дівчина, яка дуже шанобливо ставиться до свого походження, тому вона, безумовно, почала з того, що вона англійка, своїх спогадів, дитинства та традицій своєї країни. Крім того, вона дозволила собі захопитися своїми пристрастями і своїм витонченим і елегантним смаком. Ми супроводжували її в цій емоційній подорожі, і для нас це було великою честю! ", — розповідає Доменіко Габбана.

Кітті Спенсер / Getty Images

Що ж вітаємо Кітті і з нетерпінням чекаємо на інші весільні образи дівчини.

До речі, нагадаємо, молодша сестра Кітті, леді Амелія, не так давно заручилася зі своїм давнім хлопцем Грегом Маллетом. Це сталося в липні 2020 року. Цілком можливо, що Dolce & Gabbana створить і для неї ще одна видатну сукню.

Читайте також: Заручені, але не одружені: зіркові пари, які не поспішають з весіллям

Наступна публікація