Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У сукні з яскравими акцентами: королева Максима з'явилася на публіці в новому образі

Королева Нідерландів Максима продовжує свій візит до Ефіопії.

Її Величність королева Максима є спеціальним представником Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй з питань інклюзивного фінансування та розвитку і в країну приїхала, щоб обговорити нові технології для кращого доступу до фінансових послуг.

Королева Максима_1
Getty Images
Королева Максима

Фотографи зобразили королеву під час візиту в кафе Tizita Tona в Аддіс-Абебі. Також Максима зустрілася з президентом Ефіопії Сахле-Ворк Зевде і ще відвідала Національний банк.

Королева Максима_2
Getty Images
Королева Максима

Цього дня королева продемонструвала ще один світлий образ. Вона була одягнена в сіру сукню з пишною спідницею і м'ятним малюнком на талії від бренду Mattijs van Bergen, під яку підібрала блакитні туфлі на високих стійких підборах.

Королева Максима_3
Getty Images
Королева Максима

З прикрас на Максимі було два браслети, один з яких був з кольорового каміння і годинник. Зачіску королева робити не стала, а на обличчя нанесла легкий денний макіяж.

У перший день візиту до Ефіопії, нагадаємо, королева відвідала пивоварню Habesha і місцевих фермерів у місті Дебре-Бірган і з'явилася на публіці в бежевій сукні зі шнурівкою на грудях.

Королева Максима_2
Getty Images
Королева Максима

Фотогалерея Королева Максима в турі Ефіопією (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції