У сукні за 100 доларів: новий вихід герцогині Сассекської в королівському турі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Сассекська пропустила кілька заходів в рамках їхнього з принцом Гаррі туру Південною Африкою, а сьогодні повернулася до програми туру.

Сьогодні герцогиня Меган відвідала університет Йоганнесбурга, куди прибула в ролі патрона. Герцогиня взяла участь у круглому столі і оголосила про нові гранти для підвищення ролі жінок на керівних посадах.

Герцогиня Меган_1
Getty Images
Герцогиня Меган

На зустріч герцогиня Сассекська приїхала в нюдовій сукні Banana Republic з поясом на талії. Образ доповнював тонкий золотий браслет на зап'ясті і обручка, разом з якою Меган одягла ще одну тонку золоту каблучку. 

 

У герцогині була укладка хвилями, на обличчі, як зазвичай, макіяж в нейтральних відтінках з ледь помітним рожевим блиском на губах. На деяких знімках видно, як вітер розвиває зачіску герцогині.

Герцогиня Меган_3
Getty Images
Герцогиня Меган

Нагадаємо, королівський тур герцога і герцогині Сассекських Південною Африкою стартував 23 вересня і триватиме він до 2 жовтня. В рамках цього туру подружжя відвідає 4 країни і 36 різних заходів. Це перший тур, в який Меган і Гаррі вирушили не вдвох, а вже втрьох - разом зі своїм 4-місячним сином Арчі. Малюка, який народився 6 травня 2019 року, взяли з собою в 10-денну поїздку, допомагати з дитиною герцогині буде няня, яка також вирушила в тур разом з ними.

Сподіваємося, герцогиня і принц візьмуть сина Арчі хоча б на один захід в рамках цього туру і покажуть публіці, як їхній син підріс. Також очікуємо побачити багато різних образів герцогині Меган, зокрема і у вбранні з її колекції для Smart Works, яку нещодавно герцогиня презентувала в рамках першого заходу після офіційного виходу з декрету в Лондоні.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі в королівському турі Південною Африкою (32 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції