У тіарах та вечірніх вбраннях: королева Матильда та герцогиня Марія Тереза на прийомі

У тіарах та вечірніх вбраннях: королева Матильда та герцогиня Марія Тереза на прийомі

Королева Матильда та велика герцогиня Люксембурга Марія Тереза / Фото: Getty Images

Великий герцог Люксембургу Анрі та його дружина герцогиня Люксембургу Марія Тереза перебувають з візитом у Бельгії.

Княже подружжя разом із королем Бельгії Філіпом та королевою Матильдою були присутні на державному бенкеті в замку Лакен у Брюсселі.

Королева Матильда з'явилася на заході у вечірній сукні, розшитій бісером, у тіарі, сережках-люстрах та з діамантовим кольє на шиї. У неї була гарна зачіска та вечірній насичений макіяж на обличчі.

Велика герцогиня Марія Тереза була в чорному вбранні з рожевою накидкою зверху і взута в туфлі на підборах. У неї на шиї красувалося кольє з великим блакитним камінням, а у вухах були сережки з цього ж гарнітура, а на зап'ястях — по браслету. Герцогиня також одягла тіару, а до ордену в неї була прикріплена велика брошка у вигляді квітки. Марія Тереза зробила укладання та макіяж.

Королева Матильда та велика герцогиня Люксембурга Марія Тереза / Фото: Getty Images

Чоловіки були одягнені у військову форму. До речі, герцог Люксембургу та король Бельгії є двоюрідними братами. А ще святкують дні народження один за одним — вчора, 16 квітня, 69 років виповнилося Анрі, а 15 квітня відсвяткував 64-річчя король Філіп.

Королева Матильда, велика герцогиня Люксембурга Марія Тереза, великий герцог Люксембурга Анрі та король Філіп / Фото: Getty Images

16 квітня також відсвяткувала своє 16-річчя молодша дочка Філіпа та Матильди – принцеса Елеонора.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація