У яскравій блузці та кардигані: королева Єлизавета II вийшла на зв'язок з Віндзора

У яскравій блузці та кардигані: королева Єлизавета II вийшла на зв'язок з Віндзора

Королева Єлизавета II / Getty Images

Її Величність королева Єлизавета II продовжує виконувати свої королівські обов'язки після смерті чоловіка принца Філіпа минулого місяця.

Монархиня взяла участь у відеодзвінку, в якому вона поділилася спогадами про досягнення своєї власної життєво важливої кваліфікації, коли в молоді роки навчалася в Королівському суспільстві порятунку життя, розмовляючи з паном Клайвом Голландом, заступником президента Королівського товариства рятувальників, доктором Стівеном Берманом, володарем Кубка короля Едуарда VII 2020 року і рятувальниками Таннер Горіл з Кейптауна і Сарою Даунс з Ексетера. Королева Єлизавета II виконує робочі дзвінки з Віндзорського замку, який, швидше за все, стане постійною і основною резиденцією монархині.

Королева Єлизавета II / Getty Images

Перед екраном монітора 95-річна Єлизавета II з'явилася в блакитний блузці та кардигані в тон, а також спідниці в принт "собачий зуб". На шиї у королеви було традиційно перлинне намисто, а у вухах — перлинні сережки. Волосся було також бездоганно укладене, а на губах була червона помада. Її Величність перебувала в чудовому настрої.

Королева Єлизавета II / Getty Images

Вперше після смерті чоловіка королева Єлизавета II з'явилася на публіці в кінці квітня. Монархиня провела першу аудієнцію через десять днів після похорону принца Філіпа і одягла на захід яскраву квіткову сукню, демонструючи всім, що продовжує працювати і виконувати свій обов'язок.

Читайте також: Секрет довголіття: п'ять довгожителів в британській королівській сім'ї