У яскравій сукні і цікавих туфлях: позашлюбна дочка бельгійського короля на урочистому заході

У яскравій сукні і цікавих туфлях: позашлюбна дочка бельгійського короля на урочистому заході

принцеса Дельфіна / Getty Images

Новоспечена сестра короля Бельгії Філіпа тепер бере участь і в офіційних урочистих заходах королівської сім'ї.

Принцеса Дельфіна — 53-річна бельгійська художниця — минулого року була офіційно визнана позашлюбною дочкою колишнього короля Бельгії Альберта II, батька короля Філіпа, що править нині.

У травні 2019 король Альберт II здав ДНК-тест, який підтвердив його батьківство. А його позашлюбна дочка Дельфіна отримала право на титул принцеси Бельгії, стала Її Королівською Високістю і отримала титул Дельфіна Саксен-Кобургська. А її двоє дітей — 16-річна дочка Жозефіна і 12-річний син Оскар, стали новими принцесою і принцом Бельгії.

принцеса Дельфіна / Getty Images

Вчора принцеса брала участь у військовому параді під час Національного дня в Брюсселі і була зазнімкована разом зі своїм братом-королем, його дружиною королевою Матильдою і чотирма дітьми.

Бельгійська королівська сім'я / Getty Images

Принцеса Дельфіна одягла на захід строкату сукню в фіолетових відтінках, капелюх в тон і смарагдові босоніжки на високій платформі і стійких підборах. Вона була зазнімкована сидячи в кріслі під час параду, а поруч з нею стояла цікавої форми шкіряна сумка з торочками. Вельми стильний лук вийшов, чи не так?

принцеса Дельфіна / Getty Images

Читайте також: Королева Матильда в ніжному образі, а спадкоємиця трону принцеса Єлизавета — в червоній сукні: бельгійські монархи на месі