У яскравому костюмі і нових лакованих човниках: герцогиня Кембриджська приїхала до Королівського театру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська Кетрін приїхала до Королівського театру, де відвідає відділ костюмів. В рамках візиту герцогиня дізнається про те, як створюються концертні костюми для артистів.

Відомо, що Кетрін давно цікавиться текстильною промисловістю, її прапрадід Френсіс Мартіно Люптон був власником фабрики з виробництва тканин.

Сьогодні на герцогині Кетрін яскравий аутфіт. Вона одягла костюм від Oscar de la Renta, який складається із жакета та об'ємної спідниці, також герцогиня одягла нові лаковані туфлі чорного кольору від Rupert Sanderson і щільні чорні колготи. В руках у Кейт сумка від Aspinal of London. Герцогиня в прекрасному настрої і буквально сяє.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Щорічно в Королівському театрі артистами опери та балету використовується приблизно 10 тисяч костюмів, всі вони в прекрасному стані завдяки правильному догляду. Сьогодні герцогині Кембриджській розкажуть про те, як відбувається процес створення костюма, починаючи від ідеї і закрійки і закінчуючи різними сучасними технологіями, завдяки яким можна створити оригінальний костюм. Також Кейт відвідає репетицію балету "Два голуби".

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Вчора, нагадаємо, герцогиня відвідувала місто Іслінгтон, де побувала в громадському саду King Henry's Walk Garden.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Залиште свій коментар

Вибір редакції