Україна без сміття: знаменитості вийшли прибрати столицю до Дня Незалежності

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна без сміття: знаменитості вийшли прибрати столицю до Дня Незалежності

Блогери Top Team House

До 30-ї річниці Незалежності України відбувається багато цікавих ініціатив.

Днями співаки, актори, лідери думок, блогери, журналісти зібралися найбільшій соціальній акції року - екопікнік з толокою задля глобальної спільної цілі – зробити Україною чистою разом. Цього дня було ініційовано офіційний запуск підготовки до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" в Україні, яка відбудеться вже за місяць 18 вересня о 10:00 разом зі 180 країнами Світу.

Своїм прикладом селебриті мотивували тисячі українців ставати на шлях екологічних змін і приєднуватися до історичної акції.

Президентка Всеукраїнського молодіжного руху "Let’s do it Ukraine" Юлія Мархель розповіла про ініціативу детальніше:

"Разом з нашими зірковими гостями ми оголосили офіційний старт підготовки до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання. Подія охопить усі 24 області України, сотні населених пунктів, містечок та сіл. Цього року ми націлені зробити більше! Додавайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану!".

Акторка Маша Краш, блогери Top Team House, актор Нікіта Вакулюк, рестораторка Маргарита Січкар та багато інших зіркових гостей не тільки прибирали сміття, а й сортували знайдене. Після толоки в Гідропарку на території міського екопростору  "Шпаківня" волонтери Let’s do it Ukraine організували екопікнік та тренінг з відповідального споживання земних ресурсів.

Маргарита Січка

Акція Всесвітнього дня прибирання важлива ще й тим, щоб не тільки здійснити прибирання певної території, але і донести зібране до найближчого сміттєвого бака. А ще краще відсортувати сміття та здати до найближчого пункту приймання вторинної сировини.

Блогери Top Team House

Міжнародна акція "World Cleanup Day" відбувається вчетверте одночасно в 180 країнах та об'єднає понад 50 млн учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала президентка Естонії. Минулого року до акції приєдналися президенти низки країн, а також князь Монако Альберт II та кронпринцеса Швеції Вікторія, і шведська екоактивістка Грета Тунберг.

Читайте також: Критикує індустрію моди і не купує одяг: Ґрета Тунберґ з'явилася на обкладинці Vogue Scandinavia

Наступна публікація