Українка вийшла на червону доріжку Каннського кінофестивалю у блакитно-жовтій сукні від Оксани Караванської

Дата публікації
Перегляди
33к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українка вийшла на червону доріжку Каннського кінофестивалю у блакитно-жовтій сукні від Оксани Караванської

Марія Гражина Чаплін / Фото: Getty Images

Жінка вирішила привернути увагу гостей кінофестивалю до України.

Вчора, 22 травня, на червоній доріжці Каннського кінофестивалю з'явилася українка – засновниця "Оскара для блогерів" World Influencers and Bloggers Awards Марія Гражина Чаплін.

Перед фотографами вона постала у блакитно-жовтій обтислій сукні, яку створила спеціального для цього заходу українська дизайнерка Оксана Караванська.

Марія Гражина Чаплін / Фото: Getty Images

Приєдналася до Марії на червоному хіднику президентка World Influencers and Bloggers Association Ґрета Сапкайте, яка також обрала блакитно-жовтий лук. На ній була сукня у колір українського прапора від італійського бренду Avaro Figlio.

Ґрета Сапкайте / Фото: Getty Images
Марія Гражина Чаплін і Ґрета Сапкайте / Фото: Getty Images

Нагадаємо, у Каннах відбулася церемонія нагородження найвідоміших блогерів світу World Influencers and Bloggers Awards (WIBA). Нагороди отримали: Євген Клопотенко – "Найкращий фудблогер" і Джамала - Cultural Influencer.

Отримав перемогу також зірка соцмереж - кіт Степан із Харкова. Він став найкращим Animal Influencer. На червоній доріжці чотирилапий красунчик з'явився у синьо-жовтому метелику від Оксани Караванської. Степан позував на руках володаря Гран-прі WIBA 2022, зіркового тіктокера Хабі Ламе.

Читайте також: 

Наступна публікація