Улюблена невістка королеви - графиня Вассекська Софі - була заскочена на пробіжці в Віндзорі

Дата публікації
Перегляди
1212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Улюблена невістка королеви - графиня Вассекська Софі - була заскочена на пробіжці в Віндзорі

Графиня Вассекська Софі / Фото: Getty Images

55-річна графиня Вассекська взяла участь в марафоні.

Дружина молодшого сина королеви Єлизавети - принца Едварда, приєдналася до Томаса Карділло-залло, члена команди Mencap з бігу з обмеженими можливостями за 1,5 милі їхнього віртуального Лондонського марафону в Віндзорі.

Графиня була зображена в спортивному костюмі і кросівках, а її волосся було зібране в хвіст. Софі є покровителькою благодійної організації Royal Mencap Society выд 2004 року.

Графиня Вассекська Софі / Фото: Getty Images

Відео з забігу було опубліковано на сторінці королеви Єлизавети II в Instagram. "Я хотіла б передати свої найкращі побажання всім бігунам, які беруть участь у віртуальному Лондонському марафоні 2020 на підтримку Royal Mencap Society. Я знаю, як ви, мабуть, були розчаровані, коли в квітні захід було відкладено, тому приємно чути, як багато хто з вас приймають цей новий виклик. Останні шість місяців були особливо важкими для людей з порушенням здатності до навчання, і я знаю, що Mencap робить все можливе, щоб запропонувати підтримку та догляд всюди, де вони можуть. Спасибі за ваш внесок у продовження цієї безцінної роботи", - сказала Софі і побажала успіху учасникам.

Минулого тижня, нагадаємо, Софі разом з чоловіком Едвардом відвідували захід у Лондоні.

Наступна публікація