Улюблений колір: герцогиня Кейт та інші королівські особи, які носять пальта відтінку кемел

Дата публікації
Перегляди
7167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Улюблений колір: герцогиня Кейт та інші королівські особи, які носять пальта відтінку кемел

Герцогиня Кейт / Фото: Getty Images

Минулого тижня герцогиня Кембриджська відвідала кілька організацій разом із принцом Вільямом. Цього разу Кетрін з'явилася на публіці у пальті кольору кемел, улюбленому кольорі принца Уельського Чарльза. Ми вирішили згадати інші виходи королівських осіб у схожих образах.

Під час цього виходу на Кетрін було пальто з кашемірової вовни обмеженого випуску від Massimo Dutti, яке вона одягла поверх водолазки верблюжого кольору та спідниці від Iris & Ink, та доповнила лук високими замшевими чоботами на підборах від Saint Laurent. Легкий макіяж, укладання локонами та сережки від Missoma завершували образ герцогині.

Герцогиня Кембриджська та принц Вільям / Фото: Getty Images

У цьому ж пальті Кейт відвідувала відкриття нової лікарні Balfour у Керкуоллі, Оркнейські острови, 25 травня 2021 року, під час тижневого візиту до Шотландії.

Герцогиня Кейт / Фото: Getty Images

Принц Уельський Чарльз і справді часто носить верблюжого кольору пальто. Він був у ньому під час відвідування Медичного реабілітаційного центру оборони Стенфорд Холл 11 лютого 2020 року у Лафборо. У ньому ж висаджував дерева разом зі своєю мамою королевою Єлизаветою II і з'являвся ще на дуже багатьох заходах.

Принц Чарльз та герцогиня Корнуольська / Фото: Getty Images
Принц Чарльз та герцогиня Корнуольська Камілла / Фото: Getty Images
Герцогиня Кейт, герцогиня Камілла та принц Чарльз / Фото: Getty Images

Герцогиня Сасекська Меган носила пальто схожого відтінку під час візиту до Канадського дому 7 січня 2020 року у Лондоні. Це був один з останніх виходів Меган і Гаррі перед тим, як вони оголосили про свій вихід з королівської сім'ї того ж місяця.

Герцогиня Меган / Фото: Getty Images

Принцеса Йоркська Беатріс одягла верблюже пальто на різдвяний концерт у Вестмінстерському абатстві у грудні 2021 року, організований герцогинею Кембриджською. Той самий, де Кетрін здивувала всіх своєю грою на фортепіано.

Принцеса Беатріс з чоловіком Едоардо / Фото: Getty Images

Читайте також:

Наступна публікація