Усі на лижах: як королівські особи відпочивали на курортах у горах

Усі на лижах: як королівські особи відпочивали на курортах у горах

Принцеса Діана з синами Вільямом та Гаррі / Фото: Getty Images

Члени британської королівської родини завжди любили відпочивати на гірськолижних курортах узимку. Ми вирішили згадати, як це було, і показати вам архівні кадри.

Принцеса Уельська дуже любила активні види відпочинку. Давайте подивимося, хто ще з членів британської королівської сім'ї любить чи свого часу любив кататися на лижах. У нашій добірці ви побачите фотографії тієї ж принцеси Діани, Сари Фергюсон, герцогині Йоркської з доньками принцесами Беатріс та Євгенією, та інших.

Принцеса Діана, принц Чарльз та Сара Йоркська катаються на лижах 9 березня 1988 року в Клостерсі, Швейцарія.

Принцеса Діана, принц Чарльз та Сара Йоркська / Фото: Getty Images

Принцеса Уельська Діана на лижному відпочинку на гірськолижному курорті Лех в Австрії. Принцеса насолоджувалася катанням на лижах зі своїми синами принцами Вільямом та Гаррі.

Принцеса Діана з синами Вільямом та Гаррі / Фото: Getty Images

А це Сара Йоркська з доньками - принцесами Беатріс та Євгенією - насолоджуються лижним відпочинком у Верб'є. Сім'я зазнімкована на крісельному витягу.

Сара Йоркська з дочкою принцесами Беатріс та Євгенією / Фото: Getty Images

Принцеса Діана з сином Гаррі зображена також на гірськолижному курорті Лех, Австрія.

Принцеса Діана з сином Гаррі / Фото: Getty Images

А це принцеса Анна — дочка королеви Єлизавети II, зі своєю дочкою Зарою Філліпс катається на лижах у Морзіні, Франція.

Принцеса Анна з дочкою Зарою / Фото: Getty Images

Сара Йоркська з дочкою Беатріс і бойфрендом принцеси Дейвом Кларком на курорті Верб'є, Швейцарія. Беатріс довгі десять років була у стосунках зі спадкоємцем багатої американської родини, але 2016 року вони розійшлися.

Сара Йоркська з дочкою Беатріс / Фото: Getty Images

Принц Гаррі до зустрічі з Меган Маркл теж часто катався на лижах. На цьому знімку принц Гаррі катається на лижах із командою "Прогулянки з пораненими", які зібралися на острові Шпіцберген, розташованому між материковою частиною Норвегії та Північним полюсом, в останні дні підготовки перед пішим походом на Північний полюс 29 березня 2011 року.

Принц Гаррі / Фото: Getty Images

Принц Вільям та Кейт Міддлтон до весілля часто їздили кататися на лижах. На фото 19 березня 2008 року їх зазнімкували в Клостерсі, Швейцарія. Шкода, після весілля та народження дітей публіка більше не бачила таких світлин пари.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон / Фото: Getty Images

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація