Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В білій сукні та капелюсі з пір'ям: герцогиня Корнуольська на садовій вечірці в Букінгемському палаці

Герцогиня Корнуольська Камілла і принц Чарльз вже повернулися з туру Німеччиною. Але життя в Лондоні не менш вируюче, ніж під час їхніх королівських турів.

Вчора герцогиня і принц були присутні на садовій вечірці в Букінгемському палаці. Кінець травня – початок червня – час, коли там часто відбуваються садові вечірки, одна з них організовується на честь дня народження монарха – королеви Єлизавети II.

На вчорашньому заході Камілла з'явилася в білій смугастій сукні з ґудзиками посередині і крислатому капелюсі з пір'ям. З аксесуарів на її шиї незмінно красувалося перлинне кольє з брошкою, а у вухах були улюблені сережки їз перлів. На зап'ясті герцогині був тонкий золотий браслет, а в руках вона тримала мініатюрний клатч зі шкіри пітона. До образу були підібрані і улюблені двоколірні туфлі Камілли на не дуже високих підборах.

Герцогиня Корнуольская Камилла_1
Associated Press
Принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла

Принц Чарльз був одягнений у сірий костюм-трійку, смугасту сорочку і блакитний галстук. Поруч з ним йшла його сестра принцеса Анна, вона одягнула ніжно-блакитний костюм, капелюх і темні рукавички. Цікаво, а чи з'явилася на цьому заході королева Єлизавета II?

Герцогиня Корнуольская Камилла_3
Associated Press
Принцеса Анна, принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла

Нагадаємо, сьогодні принц Чарльз і герцогиня Камілла планують навідатися у Фрогмор-хаус і познайомитися з новонародженим сином герцога і герцогині Сассекських – Арчі Гаррісоном. Герцог і герцогиня Кембриджські познайомилися з малюком теж кілька днів тому.

Герцогиня Корнуольская Камилла_2
Associated Press
Герцогиня Корнуольська Камілла

Залиште свій коментар

Вибір редакції