В дешевій сукні з ефектним розрізом: герцогиня Сассекська знову супроводжує принца Гаррі в королівському турі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього півдня герцогині Сассекській Меган знадобилося, щоб відновити сили і повернутися до своїх обов'язків в межах їхніх з принцом Гаррі королівського туру.

Вчора принц і герцогиня прибули в аеропорт Хервей-Бей і роз'їхалися. Меган вирушила трохи побути наодинці з собою і відпочити, а Гаррі сам відвідав низку заходів. Вже ввечері вагітна герцогиня знову супроводжувала чоловіка.

Герцогиня Меган и принц Гарри_10
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Кенсінгтонський палац знову зробив заяву, в якій повідомив, що Меган сповнена сил, повноцінно відпочила й готова до заходів наступного дня туру. Дружина принца брала невелику перерву не з причини поганого самопочуття, а просто щоб зробити перепочинок.

Герцогиня Меган и принц Гарри_11
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Вже ввечері Меган і Гаррі разом вітали публіку на пристані Кінгфішер. Їм традиційно вручили багато подарунків для майбутнього малюка.

Герцогиня Меган и принц Гарри_7
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Цього разу Меган з'явилася на публіці в смугастому сарафані на тонких бретельках, з високим розрізом і поясом на талії від бренду Reformation. Бюджетне вбрання, вартістю всього 190 доларів, герцогиня поєднала з коричневими сандалями на пласкій підошві, двома підвісками на шиї і чорними сонцезахисними окулярами.

Герцогиня Меган и принц Гарри_3
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Фотогалерея Королівський тур. День 7: герцог і герцогиня Сассекські на затоці Кінгфішер-Бей на острові Фрейзер (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції