Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В красивій сукні та обіймах зі свекрухою: королева Летиція в Астурії

Іспанська королева Летиція і король Філіпп VI відвідали ще один захід в рамках церемонії вручення премій Принцеси Астурійської.

Королівську родину сфотографували в Ов'єдо. Цього дня на королеві Летиції була симпатична сукня винного відтінку, в тон якій вона підібрала туфлі-човники на підборах. Клатч в її руках був сріблястий зі стразами, у вухах були масивні сережки з червоним камінням, ймовірно, рубінами. Також у неї був зроблений гарний вечірній макіяж і зачіска.

Испанская королевская семья_1
Getty Images
Королева Летиція, король Філіпп VI з доньками Леонор і Софією

Король Філіпп VI був у класичному костюмі, світлій сорочці і з синьою краваткою. А їхні доньки – Леонор і Софія були у гарних сукнях. Леонор в блакитній і золотих балетках, а Софія в світлій твідовій і сріблястих балетках.

Испанская королевская семья_2
Getty Images
Леонор і Софія

Принцеса Леонор цього дня виступила з урочистою промовою, в якій зазначила, що вони з сестрою з великим трепетом ставляться до цієї премії і до Астурії загалом.

Испанская королевская семья_3
Getty Images
Королева Летиція, король Філіпп VI з доньками Леонор і Софією

"З самого раннього віку я бачила любов та емоції, з якими мої батьки, Їх Величність король і королева, щороку приїжджають до Астурії, щоб головувати на цій церемонії і пережити все, що відбувається на цій землі у дні наших нагород. Це вже достатня причина, щоб почуватися щасливою, перебуваючи тут", - сказала Леонор.

Испанская королевская семья_4
Getty Images
Королева Летиція, король Філіпп VI з доньками Леонор і Софією

Церемонію також відвідала 80-річна королева Софія. Вона була в гарному бузковому костюмі і на підборах, її також заскочили в обіймах з невісткою – королевою Летицією. А раніше між дамами був конфлікт, але він, схоже, вичерпав себе.

Фотогалерея Королева Летиція і король Філіпп VI на церемонії в Астурії (16 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції