В красивому пальті та в компанії принца Гаррі: герцогиня Кембриджська на службі у Вестмінстерському абатстві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська Кетрін сьогодні разом з принцом Гаррі відвідала службу у Вестмінстерському абатстві.

Служба відбулася на честь Дня подяки в Анзаку. У Лондоні цей день відзначають з 1916 року ще за короля Георга V. Цього разу герцогиня Кембриджська і принц Гаррі відвідали захід сольно, тобто без своїх чоловіка та дружини.

Принц Вільям, як відомо, перебуває з візитом в Новій Зеландії, а герцогиня Сассекська Меган в декретній відпустці і в очікуванні на народження первістка.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_4
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін і принц Гаррі

На герцогині Кетрін сьогодні синє пальто від однієї з улюблених марок Catherine Walker, новий капелюх з пір'ям від Rosie Olivia, в руках Кейт тримала невеликий клатч від Emmy London і рукавички, а також одягла туфлі-човники на підборах і сережки з підвіскою від Kiki McDonough.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Принц Гаррі був у костюмі, білій сорочці та темній краватці. Незважаючи на постійні чутки про те, що Кембриджі і Сассекси ворогують і саме тому Гаррі і Меган переїхали до Фрогмор-хауса, Кейт і Гаррі дуже мило спілкувалися.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Нагадаємо, два дні тому третьому синові принца Вільяма і герцогині Кетрін – Луї виповнився один рік. Кенсінгтонський палац поділився з шанувальниками новими знімками маленького принца, які зробила герцогиня Кетрін.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська та принц Гаррі на службі у Вестмінстерському абатстві (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції