На згадку про чоловіка: королева Єлизавета II одягла особливу сукню на відкриття парламенту

На згадку про чоловіка: королева Єлизавета II одягла особливу сукню на відкриття парламенту

Королева Єлизавета II на відкритті парламенту в Палаті лордів в Лондоні / Getty Images

Королева Єлизавета II вчора вперше після смерті чоловіка принца Філіпа повернулася до публічних заходів і відвідала державне відкриття парламенту в Палаті лордів в Лондоні.

Ми показували вже знімки з цього урочистого заходу, на якому Її Величність супроводжував старший син принц Уельський Чарльз і його дружина герцогиня Корнуольська Камілла.

Але сьогодні хочеться зупинитися на образі, який королева Єлизавета II вибрала для своєї появи на публіці. Немає сумнівів в тому, що особисті помічники Її Величності ретельно продумують її гардероб для кожного виходу. І вчора королева з'явилася на публіці в символічній сукні. Вона одягла квіткову сукню ніжно-блакитного відтінку з принтом у вигляді жовтих квітів, в якій була зображена на офіційному портреті разом з принцом Філіпом минулого року. Знімок був зроблений тоді на честь 99-річчя герцога Единбурзького.

Королева Єлизавета II і принц Філіп, червень 2020 року / Getty Images

На портреті на шиї королеви виблискувало тонке намисто з перлів, перлинні сережки були у вухах, на грудях була діамантова брошка, а на зап'ясті — годинник з чорним шкіряним ремінцем. На обличчя Єлизавета II нанесла макіяж і підкреслила губи яскравою помадою.

А на відкритті парламенту монархиня з'явилася в пальті поверх сукні і капелюсі з пір'ям і квітами, а також в перлинному намисті з трьох ниток і сережках з перлів. На пальті у Єлизавети II були пришпилені дві брошки з аквамариновим затискачем — це подарунок від батьків королеви. До речі, сьогодні, 12 травня, святкується 84-та річниця від дня коронації короля Георга VI — батька королеви Єлизавети II.

Королева Єлизавета II на відкритті парламенту в Палаті лордів в Лондоні / Getty Images

Читайте також: Операція "Лондонський міст": що буде після смерті королеви Єлизавети II