Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В штанах, піджаку і з яскравою хусткою: 94-річна королева Єлизавета II на кінній прогулянці

В штанах, піджаку і з яскравою хусткою: 94-річна королева Єлизавета II на кінній прогулянці

Королева Великої Британії в Віндзорському палаці аж ніяк не сумує під час карантину.

Раніше представники Єлизавети II розповідали, що королева не скоро повернеться до публічного життя, яке було у неї раніше. В кінці березня 2020 року королева Єлизавета II поїхала на карантин до Віндзорського замку, де перебуває досі разом зі своїм чоловіком принцом Філіпом. Повідомлялося, що монархиня буде перебувати в самоізоляції доти, поки проведення громадських заходів після закінчення пандемії не стане безпечним.

Тепер представники Букінгемського палацу поділилися кадрами і показали, як Її Величність проводить час в палаці, коли в неї з'являється вільний від роботи час.

Королева Елизавета II_1
Getty Images
Королева Єлизавета II

На двох нових світлинах Єлизавета II заскочена під час кінної прогулянки Віндзорським парком. Фотографії були зроблені в минулі вихідні.

Поні звуть Ферн, їй 14 років. В підпису під кадрами, якими поділилися на офіційній сторінці королівської сім'ї написано:

"Її величність з дитинства захоплювалася верховою їздою і тісно пов'язана з добробутом коней, якими вона володіє для розведення, верхової їзди і перегонів".

Королева Елизавета II_2
Getty Images
Королева Єлизавета II

Варто зазначити, що 94-річна королева чудово тримається в сідлі. Вона одягнена в оливковий піджак, білі штани, шкіряні черевики, а її голову покриває яскраво-рожева хустка і білі рукавички на руках. Єлизавета II готувалася до фотосесії, навіть нафарбувала губи яскравою помадою. Публіка, мабуть, скучила за виходами королеви у світ.

Фотогалерея Королева Єлизавета II святкує 94-річчя (15 фото)

Читайте також: Історія життя і любові бабусі королеви Єлизавети II – Марії Текської

Залиште свій коментар

Вибір редакції