"Валька-стакан": чому до путіністки Матвієнко причепилося таке прізвисько

"Валька-стакан": чому до путіністки Матвієнко причепилося таке прізвисько

Фото: ТСН.ua

У СРСР, щоб отримати бажану посаду, треба було пити з "правильними" людьми "правильними" дозами, а також мати міцні шлунок і печінку. Мабуть, тому російська політикиня Матвієнко досягла таких успіхів у кар'єрі.

Валентина Матвієнко – голова Ради Федерації, а також одна із соратниць російського фюрера. Ім'я саме цієї жінки стоїть під документом, який дозволяє Путіну використовувати війська за межами Росії, тобто розпочати війну.

Біографія у Валентини досить цікава, адже народилася вона у Хмельницькій області, в місті Шепетівка. В Україні поховані її батьки та живуть родичі, але сама вона про це ніколи не згадує, а лише гордо б'є себе в груди, волаючи про любов до Росії. В Україні вона закінчила школу, а далі свій шлях продовжила у Санкт-Петербурзі, де розпочалася її політична кар'єра.

Валентина Матвієнко / Фото: Getty Images

У 80-х минулого сторіччя з'їзди та зустрічі більше нагадували одну велику пиятику та складалися переважно з чоловіків. Таким чином, аби отримати бажане, вона пила нарівні з чоловіками – гранованими склянками. Так до політикині-початківиці причепилося прізвисько "Валька-стакан".

Валентина Матвієнко / Фото: Getty Images

Під час передвиборчих дебатів, коли її запитали про походження цього прізвиська, Матвієнко відповіла: "Склянку не пам'ятаю, було пів склянки. А у вас не було?". Таким чином, вона сама підтвердила прізвисько та те, що випивала.

Також не можна не помітити, що кар'єра Валентини Матвієнко була стрімкою, адже у 35 років вона вже почала займатися питаннями освіти та культури в обкомі партії, очолювала комітет Верховної Ради СРСР у справах жінок та сім'ї, була призначена дипломаткою на Мальті та в Греції, далі стала губернаторкою Санкт-Петербурга, де запам'яталася лише скандалами. Через такі стрімкі заслуги її неодноразово підозрювали у прокладанні собі кар'єри через ліжко. Так з'явилися й інші прізвиська "Валька-червоні труси" або "Валька-диван".

Валентина Матвієнко / Фото: Getty Images

Хто знає, можливо, такий спосіб життя і вплинув на її зовнішність. У ранні роки політикиня мала не дуже гарний вигляд, часто з'являлася на публіці з мішками під очима, а також мала зайву вагу. Зараз це все вона намагається виправити пластичними операціями та ботоксом.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація