Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Весілля принцеси Беатріс: якою буде роль герцогині Сассекської та принца Гаррі

Тільки нещодавно стала відома дата весілля принцеси Йоркської Беатріс і Едоардо Мопеллі Моцці, а в Мережі вже обговорюють участь в ній Сассексів.

Королівське весілля, яка обіцяє бути одним із найскромніших, відбудеться 29 травня 2020 року. Вінчання відбудеться в Королівській каплиці Сент-Джеймського палацу, а банкет в Букінгемському палаці. Обидва місця були затверджені із дозволу королеви Єлизавети II.

Герцогиня Меган и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Преса вже ставить собі запитання, чи відвідають церемонію герцог і герцогиня Сассекські, які, нагадаємо, склали з себе королівські обов'язки і переїхали до Канади. Королівський репортер Даніель Стейсі прокоментував виданню HELLO! ситуацію і поділився прогнозом. На його думку, герцогиня Меган і принц Гаррі приїдуть на весілля принцеси Беатріс, адже принц Гаррі дуже близький зі своїми кузинами. До того ж, на весіллі принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка в жовтні 2018 року Сассекси теж були. Нагадаємо, саме того дня вони оголосили сім'ї, що перебувають в очікуванні первістка – сина Арчі.

Герцогиня Меган и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

До речі, весілля обіцяє бути дуже камерним, в каплиці буде не більше 150 гостей, на банкеті, ймовірно, стільки ж. Син Меган і Гаррі, якому на той момент виповниться один рік на весіллі, швидше за все, присутнім не буде, тому що він ще занадто малий, зокрема і для ролі пажа.

Принцесса Беатрис
Associated Press
Принцеса Беатріс

А ось старші діти Кембриджів – принцеса Шарлотта і принц Джордж, ймовірно, знову візьмуть на себе роль дівчинки-квіткарки і пажа. У брата і сестри вже є досвід у цій справі, вони виконували цю роль і на весіллі Меган і Гаррі, і на весіллі Євгенії і Джека, і на весіллі сестри герцогині Кембриджської – Піппи Міддлтон і Джеймса Меттьюза.

Фотогалерея Виставка "Королівське весілля: герцог і герцогиня Сассекські" (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції