Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від неї всі тікають: герцогиня Сассекська Меган залишилася без помічниці

У пресі обговорюють чергове звільнення помічниці герцогині Сассекської Меган.

З'явилася інформація, що покидає свій пост особистий секретар королеви Єлизавети II Саманта Коен. Австралійка почала працювати з герцогинею Сассекською одразу ж після її весілля з принцом Гаррі. Саме вона навчала її премудростям королівського протоколу, а також готувала до різних світських заходів.

Ще в той час Саманта планувала звільнитися з палацу, пропрацювавши у королеви 17 довгих років. Але Її Величність вмовила Коен залишитися. І ось, не минуло і півроку, як Коен знову вирішила покинути палац.

Саманту Коэн - помощник Меган Маркл
Getty Images
Саманта Коен - помічник Меган

Саманта і сама має бойовий характер, сперечатися з нею важко, а в палаці її називають "Саманта-пантера", але мабуть у герцогині Сассекської і справді непростий характер, з яким не змогла миритися навіть така залізна леді, як Коен.

Відомо, що до травня 2019 року Саманта Коен буде виконувати свої обов'язки, але одразу після того, як герцогиня Меган народить первістка, а пологи, нагадаємо, заплановані на травень, Коен складе з себе повноваження.

Живот герцогини Меган_2
Reuters
Живіт герцогині Меган

Нагадаємо також, що після того, як принц Гаррі позбувся свого особистого помічника Едварда Лейн Фокса вони з герцогинею вмовили Саманту залишитися і стати довіреною особою не тільки Меган, але і принца Гаррі. Однак щось знову пішло не так...

Принц Гарри и Меган Маркл
Getty Images
Принц Гаррі і герцогиня Сассекська Меган

За останній час це не перший випадок, коли від Сассексів збігають помічники. Можливо, вся справа в тому, що у герцогині Меган, як у левиці за гороскопом, дійсно непростий характер?

Залиште свій коментар

Вибір редакції