Відчуйте різницю: валіза Путіна, яка всіх налякала, та пошарпані аксесуари європейських політиків

Дата публікації
Перегляди
72к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відчуйте різницю: валіза Путіна, яка всіх налякала, та пошарпані аксесуари європейських політиків

Борис Джонсон / Фото: Getty Images

Останнім часом світ із тривогою спостерігає за кожною публічною появою Володимира Путіна, психічний стан якого викликає у всіх серйозне занепокоєння. Найбільше світову громадськість турбує наявність у Володимира Путіна доступу до так званої "валізи з ядерною кнопкою".

Сьогодні відбувся похорон Володимира Жириновського, на якому був присутній і Володимир Путін, на жаль, поки що лише як гість. Як це заведено в Росії, на публічному заході Путін був один. Для того, щоб диктаторові не було страшно, від труни відкликали навіть почесну варту. Проте від охорони Путін все ж не відмовився, що недивно, враховуючи той факт, що покійний за останні кілька місяців уже неодноразово воскресав.

Один з охоронців Путіна під час церемонії тримав у руці валізку, яка досить серйозно налякала журналістів. Наприклад, видання Daily Mail опублікувало статтю, в якій стверджує, що ця валіза — саме та валіза з ядерною кнопкою, якою Путін лякає весь світ.

Насправді, це не перша поява Путіна з валізою, вірніше, з охоронцем, який тримає її в руках. Більше того, Путін завжди ходить з охороною "на валізах".

Іноді охоронців і, відповідно, валіз одразу кілька.

Є версія, цілком правдоподібна, що ці валізи — це складні броньовані щити, якими за нагоди мають закрити диктатора охоронці.

Взагалі, з валізами у Путіна пов'язано багато ностальгічних спогадів. Свою кар'єру в політиці він розпочинав, як носильник валізи мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака.

Росія — держава традиційна та ієрархічна, тому навіть така нескладна дрібниця, як носіння валізи, завжди доручається нижчому за рангом.

Олаф Шольц / Фото: Getty Images

А ось канцлер Німеччини Олаф Шольц носить свій портфель сам. І, судячи із зовнішнього вигляду цього портфеля, не перший рік. Крім того, нікому на гадку не спаде подумати, що цей заслужений аксесуар може бути пусковим пристроєм для знищення світу.

Олаф Шольц / Фото: Getty Images

Ще милий чемодан передають із рук до рук члени британського уряду. Борис Джонсон неодноразово був помічений із червоною валізкою, з якою раніше ходила його попередниця Тереза Мей. Він теж досить пошарпаний.

Борис Джонсон / Фото: Getty Images

Є думка, що саме в цій валізі очільники уряду приносять папери королеві Єлизаветі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
72к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація