Виголені скроні і позашлюбні діти чоловіка: у княгині Шарлін були причини втекти з Монако

Виголені скроні і позашлюбні діти чоловіка: у княгині Шарлін були причини втекти з Монако

Княгиня Шарлін і князь Альбер II / Фото: Associated Press

Багато розмов в пресі про долю принцеси Монако Шарлін.

Уже кілька місяців Шарлін живе далеко від дому, сім'ї та дітей. Тим часом навколо її шлюбу з князем Альбером багато спекуляцій. Що саме відбувається? І чому Шарлін в Південній Африці, а її сім'я залишається в Монако?

Офіційна версія палацу і самої княгині говорить про те, що через ускладнення після операції Шарлін заборонено літати на літаках, оскільки тиск в її вухах не вирівнюється. Але принцеса довго мовчала і порушила це мовчання тільки після того, як Альбер II неодноразово з'являвся на публіці в Монако разом із дітьми.

Діти Шарлін і Альбера II / Фото: Getty Images

На десяту річницю їхнього весілля княгиня випустила заяву, в якій сказала, що їй дуже сумно усвідомлювати, що вона не може бути поруч зі своєю сім'єю, але медична бригада забороняє їй літати. Шарлін також подякувала Альберу за нйбільш  неймовірну підтримку для неї в цей непростий період. Альбер II і діти — принц Жак і принцеса Габріелла навіть приїжджали до неї до Африки, щоб відвідати.

Княгиня Шарлін і князь Альбер II / Фото: Associated Press

В інтерв'ю південноафриканському журналу You княгиня сказала, що час, проведений нею вдалині від Монако, був найтривалішим, що вона провела в своїй країні від 2007 року, до того, як вона переїхала до Монако, пише scmp.com. Вона пояснила, що інфекція виникла в результаті синус-ліфтингу і трансплантації кістки, які вона зробила до приїзду до Південної  Африки в травні 2021 року ще в Монако. За словами королівської родини, вона перенесла кілька процедур, в результаті яких тепер не може повернутися додому.

Але є ще один цікавий момент у всій цій історії. У грудні 2020 року британські таблоїди повідомили, що князю Альберу загрожує судовий позов, якась бразильська дівчина, з якою у Альбера був зв'язок 2005 року вимагає від нього пройти ДНК-тест на батьківство. Команда юристів князя відхилила цей позов, але в ЗМІ з'явилася інформація, що судова справа почнеться в лютому 2021 року. А за кілька місяців до цього дружина князя Шарлін здивувала публіку новою зачіскою, виголивши скроні.

княгиня Шарлін / Фото: Getty Images

Свій вчинок княгиня тоді прокоментувала сказавши, що вона незвичайна принцеса і що любить експерименти. Але не треба ходити до психолога щоб знати, що багато проблем у житті спонукають жінок почати з кардинальної зміни зачіски.

І ще одне головне запитання залишається відкритим? Якщо Шарлін не може повернутися до Монако на літаку, чому не припливе морем? Це цілком реально.

Князь Альбер II, княгиня Шарлін / Фото: Офіційна сторінка князівської пари Монако в Facebook

Читайте також: Княгиня Шарлін вперше озвучила реальну причину, чому не може повернутися до Монако

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація