Війна дат і оголошень в королівській родині: як принцеса Беатріс помстилася Меган Маркл за сестру

Війна дат і оголошень в королівській родині: як принцеса Беатріс помстилася Меган Маркл за сестру

Принцеса Беатріс і принцеса Євгенія / Associated Press

Сьогодні, 19 травня 2021 року, принцеса Беатріс і її чоловік Едоардо вирішили оголосити світові прекрасну новину про те, що чекають на первістка. А Меган і Гаррі святкують сьогодні третю річницю весілля. Збіг? Не думаємо.

Між британською королівською родиною і Меган Маркл і принцом Гаррі вже давно триває непроголошена війна. Спершу ніхто особливо не звертав уваги на те, що подружжя Сассекських робило якісь оголошення у важливі дати інших членів сімейства. Але, схоже, далі заплющувати очі на це члени великої королівської сім'ї не збираються.

Беатріс і Едоардо вирішили розповісти світу про свою радісну подію саме сьогодні, 19 травня, в день, коли Меган і Гаррі святкують третю річницю від дня свого весілля.

Можливо, принцеса Йоркська вирішила помститися таким чином за свою молодшу сестру Євгенію, на чиєму весіллі 2018 року  Меган Маркл розповіла всім, що чекає на первістка. 12 жовтня 2018 року герцогиня Меган приїхала до каплиці Святого Георгія у Віндзорі на весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка і всім своїм виглядом демонструвала, що перебуває при надії. Меган була в синій сукні від Givenchy прямого крою, такому самому пальті та екстравагантному капелюшку Noel Stewart і туфлях-човниках на підборах.

Меган Маркл на весіллі принцеси Євгенії, 12 жовтня 2018 рік / Getty Images

Принцеса Євгенія, як говорили, не надала таким оголошенням особливого значення, адже цього дня була зайнята іншими справами, але її сестра, мабуть, образу затаїла. І ось відповідь.

Принцеса Євгенія і принцеса Беатріс з батьком принцом Ендрю / Associated Press

А пам'ятаєте історію, коли Меган і Гаррі вирішили оголосити про свій вихід з королівської сім'ї і зробили це якраз напередодні дня народження герцогині Кембриджської Кетрін 8 січня 2020 року. Кетрін відсвяткувала своє 38-річчя 9 січня.

А напередодні третього дня народження принца Луї в квітні 2021 року герцогиню Меган немов випадково сфотографували папараці на прогулянці з сином Арчі. Теж не дуже схоже на збіг, правда? Особливо з огляду на те, як Гаррі і його дружина оберігають сина від будь-якої публічної уваги. Навіть в день народження хлопчика 6 травня опублікували його знімок, де Арчі зображений спиною до камери.

Кейт і Вільям на новому портретному знімку на честь10-ї річниці весілля / Getty Images

Кейт і Вільям довго терпіли, але після останнього інциденту вирішили дати відповідь і цього ж дня 6 травня опублікували новину і відео про те, що запускають свій канал на Youtube. У першому презентаційному відео Кейт і Вільям з'явилися разом.

Чи варто чекати на відповідь від Сассексів? Безсумнівно, вона буде. Але в якому форматі здогадатися складно. У Лос-Анджелесі, де живе пара, зараз трохи більше третьої години ночі. Тому новину про вагітність Беатріс вони дізнаються через лічені години. А чи потішать якимись фотографіями до річниці весілля, невідомо.

Меган і Гаррі / Associated Press

Читайте також: Несамовиті історії: представлений трейлер фільму принца Гаррі і Опри Вінфрі

Наступна публікація