Вийшло майже таємно: стали відомі подробиці пологів герцогині Сассекської Меган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки світ і шанувальники герцогині Сассекської і принца Гаррі перебувають в очікуванні завтрашнього дня, адже саме завтра Сассекси обіцяють показати перші знімки своєї дитини, у пресі обговорюють деталі того, як відбувалися пологи герцогині.

Як пише Daily Mail, герцогиня Меган була доправлена принцом Гаррі під охороною до однієї з лондонських лікарень у неділю вночі. Незважаючи на те, що герцогиня хотіла народжувати вдома, було ухвалено рішення про госпіталізацію.

Як проходили перейми і пологова діяльність, не повідомляється, і навряд чи світ про це коли-небудь дізнається, але відомо точно, що малюк Сассекський народився о 5:26 ранку за лондонським часом у присутності акушерів і свого батька принца Гаррі. Принц потім назвав цю подію однією з найнеймовірніших у своєму житті, прокоментувавши журналістам, що герцогиня Меган і їхня дитина в повному порядку.

Герцогиня Меган_1
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Букінгемський палац не коментував історію з доправленням до госпіталя, а ось наближені до палацу джерела стверджують, що Меган народжувала в госпіталі, а через кілька годин її знову доправили до Фрогмор-хаусу.

За кілька тижнів до пологів Меган і Гаррі оголосили, що хочуть залишити в таємниці всі подробиці народження своєї дитини. На противагу герцогині Кембриджській і принцу Вільяму, які з усіма трьома дітьми позували на ґанку Ліндо у лікарні Святої Марії в Паддінгтоні.

Герцогиня Меган_2
Associated Press
Герцогиня Меган

Кажуть, герцогиня Сассекська назвала архаїчною, тобто застарілою, цю традицію, позувати репортерам разом з дитиною в день її народження. Хоча в 1984 році принцеса Діана також виходила з маленьким принцом Гаррі на руках, позуючи біля госпіталю Святої Марії в Лондоні.

Принцесса Диана и принц Гарри_1
Getty Images
Принцеса Діана з принцом Гаррі на руках

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції