"Вона брехуха": Томас Маркл в інтерв'ю розповів, як змінилася його дочка Меган після весілля з принцом Гаррі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вона брехуха": Томас Маркл в інтерв'ю розповів, як змінилася його дочка Меган після весілля з принцом Гаррі

Меган Маркл / Associated Press

Батько Меган Маркл — Томас Маркл — дав нове інтерв'ю, в якому відверто заявив, що його дочка сильно змінилася відтоді, як зустріла принца Гаррі.

Під час інтерв'ю GB News 77-літній чоловік назвав свою дочку брехухою, а її чоловіка принца Гаррі звинуватив в тому, що він вплинув на те, якою Меган стала після зустрічі з ним і заміжжя.

За його словами Меган, герцогиня Сассекська "брехала роками", і що це було під впливом принца Гаррі. До того ж Томас заявляє, що любить свою дочку. На запитання про те, чи брехала Меган під час скандального інтерв'ю з Опрою Вінфрі на початку цього року, Томас відповів: "Вона брехала. Вона брехала роками. Брехня про архієпископа? Як можна сказати:" Ми одружилися за три дні до весілля?" Її брехня настільки очевидна, що я не знаю, чому вона говорить це ", — пише The Sun. Під час інтерв'ю з Опрою Меган і Гаррі звинуватили королівську сім'ю в расизмі стосовно герцогині Сассекської і їхнього сина Арчі.

Королева Єлизавета II і Меган Маркл / Associated Press

Таку поведінку дочки чоловік вважає дивною, адже раніше вона не здатна була брехати. Томас також зазначив, що йому ніяково за дочку, і за її поведінку. Від моменту весілля Гаррі і Меган Томас більше не спілкувався з герцогинею Сассекською. До вівтаря він її не вів, оскільки перебував у лікарні, у чоловіка були проблеми з серцем. Напередодні весілля в Мережі були опубліковані постановчі фотографії Томаса, де він приміряє смокінг і вивчає історію Британії. Саме після цього дочка припинила відповідати на його дзвінки і перервала будь-яке спілкування. Очевидно, що, приміряючи смокінг Томас Маркл збирався відвідати торжество. Зараз батько Меган стверджує, що це принц Гаррі вплинув на те, що Меган припинила з ним спілкуватися.

Весілля Меган Маркл і принца Гаррі / Associated Press

"Я лежав на лікарняному ліжку, розмовляв з ними, говорив їм, що не можу прийти на весілля, і відтоді вони зі мною не розмовляли. Якби ваш батько був у лікарні, хіба ви не турбувалися б — навіть якби злилися на нього? Хіба ви не турбуєтеся, чи виживе він, чи помре? Вона змінилася, це не та дочка, яку я знав. Моя дочка була набагато більш щедрою і люблячою люиною, ніж зараз. Я не знаю, чи стоїть за цим її чоловік, але я дійсно думаю, що Гаррі і деякі з її друзів змінили її. Я люблю свою дочку, але мені не завжди подобається те, що вони роблять ", — підсумував чоловік.

Меган Маркл і принц Гаррі / Associated Press

Читайте також: Зробила вигляд, що не засмутилася: чому Меган Маркл не покликали на ювілей Барака Обами

Наступна публікація