Вона — майбутня королева: розглядаємо вечірній образ принцеси Катаріни-Амалії

Вона — майбутня королева: розглядаємо вечірній образ принцеси Катаріни-Амалії

Принцеса Катаріна-Амалія / Getty Images

Спадкова принцеса Нідерландів вже зараз привертає увагу публіки. В майбутньому старшій доньці короля Віллема-Олександра належить зійти на престол.

Вчора королівська сім'я відвідала святковий концерт з нагоди майбутнього дня народження королеви Максими, який Її Величність відсвяткує 17 травня.

Королева Максима з сім'єю в театрі Carre в Гаазі / Getty Images

Принцеса Катаріна-Амалія прибула на цей захід у вечірній сукні у великий квітковий принт з короткими рукавами і рюшами на них. Талію дівчина підкреслила тонким чорним ремінцем, а в руках тримала чорну хустку з торочками і маленьку білу сумку на коротких ручках. Образ принцеса доповнила чорними босоніжками на підборах, декількома браслетами на зап'ясті і масивними сережками у вухах. Біляве волосся її було розпущене і трохи накручене внизу, а на обличчі — непомітний макіяж.

Принцеса Катаріна-Амалія / Getty Images

Принцеса Катаріна-Амалія і майбутня королева Нідерландів була зображена поряд з колишньою королевою держави принцесою Беатрікс, яка є бабусею дівчини. Принцеса є перша в лінії успадкування престолу і зійде на нього після смерті або зречення від трону свого батька короля Віллема-Олександра.

Принцеса Катаріна-Амалія і принцеса Беатрікс / Getty Images

Читайте також: Операція "Лондонський міст": що буде після смерті королеви Єлизавети II