"Вона трохи нервує": перукарка Камілли розповіла про зачіску королеви на коронації

"Вона трохи нервує": перукарка Камілли розповіла про зачіску королеви на коронації

Королева Камілла / Фото: Getty Images

Стилістка з волосся королеви Камілли, яка працює з нею вже понад 35 років, розповіла, як дружина Чарльза почувається перед коронацією і якою буде її зачіска.

Перукарка королеви Камілли Джо Гансфорд розповіла кореспондентові Radio 4 Нуалі Макговерн про те, як іде підготовка до коронації і, як почувається Камілла напередодні цього грандіозного дня.

Джо Гансфорд — стилістка з волосся королеви Камілли / Фото: Getty Images

"Я думаю, що вона нервується — як і будь-яка інша людина", — сказала Гансфорд, яка доглядала за волосся Камілли протягом 35 років, інтерв'юеру Women's Hour, пише People.

Зачіску королеви Камілли потрібно вибирати з урахуванням корони. "Я думаю, що труднощі полягають у тому, щоб одягнути корону, не змінюючи стилю зачіски", — пояснив Гансфорд. "Як це відбувається, я не знаю, тому що мене там не буде — я дивитимусь це по телевізору", — зазначила жінка, яка створила для Камілли її фірмовий боб відтінку платиновий блонд.

Королева Камілла / Фото: Getty Images

Стилістка Камілли з волосся не буде присутньою у Вестмінстерському абатстві в останні хвилини перед коронацією, щоб поправити королеві укладання.

"Я впевнена, що її волосся матиме такий самий вигляд, як завжди, і зараз воно має набагато кращий вигляд, ніж раніше — колір став м'якшим і теплішим", — каже вона.

Король Чарльз та королева Камілла / Фото: Getty Images

За словами стилістки, з роками вони змінили колір волосся Камілли і це помітно, якщо погортати її фотографії різних років. Вона також пояснила, чому це сталося.

"Відтінки шкіри змінюються… хтось, хто був темно-коричневим у 20 років, точно не повинен бути темно-коричневим у 60… Це має бути перехід, щоб стати світлішим, м'якшим", — сказала Гансфорд. Додавши, що впевнена, королева Камілла матиме чудовий вигляд на коронації.

Королева Камілла / Фото: Getty Images
Королева Камілла / Фото: Getty Images

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація