Вона все продумала: королева Єлизавета II передає справи синові Чарльзу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вона все продумала: королева Єлизавета II передає справи синові Чарльзу

Королева Єлизавета II та принц Чарльз / Associated Press

Багато хто стурбований тим, що трапиться з монархією після смерті королеви Єлизавети II.

Королівський історик доктор Ед Овенс переконаний, що королева має план і він уже втілюється в життя руками Її Величності та її старшого сина і спадкоємця принца Чарльза.

Минулого місяця принц Чарльз відсвяткував 73-річчя і є найстарішим спадкоємцем у британській історії. Незважаючи на довге очікування, його вступ на престол може бути нескоро, оскільки королева не має наміру звільняти своє місце до своєї смерті. А скільки проживе монархиня, лише Богові відомо.

Королева Єлизавета II та принц Чарльз на відкритті парламенту в Палаті лордів у Лондоні, травень 2021 / Getty Images

Однак, останні місяці у 95-річної королеви Єлизавети II виникли проблеми зі здоров'ям, тому вона скасувала численні заходи та виступи через погане самопочуття. Багато хто стурбований здоров'ям королеви, виникають також запитання про майбутнє монархії в кінці її правління. Багатьох турбує те, який вигляд матиме королівська сім'я після смерті монархині Великої Британії, яка правила найдовше, пише express.co.uk.

Королівський історик доктор Ед Овенс стверджує, що "перехід влади" до наступного правителя вже розпочався і що кризи можна буде уникнути завдяки підготовчій роботі, яку зазнають члени Фірми. Коментуючи ситуацію, він сказав: "Королівська сім'я не потрапить у кризу, коли королева помре. Символічне передавання влади Чарльзу вже почалося". І справді, саме принц Чарльз зараз з'являється на багатьох заходах замість своєї матері Єлизавети ІІ. Ось нещодавно він відвідував Барбадос, який відмовився від монархії та став незалежною республікою.

Принц Чарльз та королева Єлизавета II / Associated Press

Наступного 2022 року королева Єлизавета II відсвяткує платиновий ювілей свого правління і навряд чи варто очікувати, що королева віддасть престол своєму синові до цього моменту.

Читайте також:

Наступна публікація