Вони мають великі плани: княгиня Шарлін може приєднатися до чоловіка Альбера II у закордонній поїздці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вони мають великі плани: княгиня Шарлін може приєднатися до чоловіка Альбера II у закордонній поїздці

Княгиня Шарлін / Associated Press

Князь Альбер II повідомив більше інформації про повернення своєї дружини княгині Шарлін додому до Монако.

Чоловік Шарлін Альбер II в інтерв'ю виданню Point De Vue повідомив, що остання операція, яка відбулася майже три тижні тому, була успішною, і княгиня зможе повернутися додому до національного свята Монако. Національний день Монако припадає на п'ятницю, 19 листопада.

А в коментарі журналу People Альбер II повідомив, що сподівається поїхати із Шарлін до Дубая у рамках запланованого королівського візиту на Всесвітню виставку у місті 13 листопада 2021 року. Якщо це відбудеться, це буде перша та довгоочікувана поїздка княжої пари за кордон уперше за довгий час.

Княгиня Шарлін із чоловіком / Associated Press

Альбер II не став говорити, що подорож буде сто відсотків. Він лише сказав, що це є в планах, але фінальне рішення вони ухвалюватимуть в останню хвилину і, ймовірно, дослухатимуться до рекомендацій лікарів.

Раніше Альбер говорив: "Вона в хорошій формі і в кращому настрої. Вона буде тут задовго до 19 листопада". Остання операція, яку зробили Шарлін 8 жовтня, минула успішно і зараз княгиня відновлюється.

Княгиня Шарлін розповіла про свою ситуацію в подкасті перед останньою операцією: "Я приїхала до Південної Африки, щоб займатися деякими проєктами фонду. На той час я вже була не здорова, і в мене була інфекція, з якою я негайно звернулися до лікаря". Як ми вже знаємо, інфекцію Шарлін отримала після процедури синус-ліфтингу, яку робила ще в травні, перебуваючи в Монако.

Княгиня Шарлін / Instagram княгині Шарлін

Читайте також:

Княгиня Шарлін показала, який вигляд має після останньої операції, але потім видалила фото

Не тільки лор-інфекція: князь Альбер II заявив про інші проблеми дружини Шарлін

Чи буде розлучення: князь Альбер II висловився про шлюб із Шарлін

Наступна публікація