Вперше з усмішкою на обличчі: принц Чарльз з'явився на публіці після смерті батька

Вперше з усмішкою на обличчі: принц Чарльз з'явився на публіці після смерті батька

принц Чарльз / Getty Images

Принц Вельський в доброму здоров'ї і гарному настрої відвідав вчора казарми Валлійського гвардійського полку в Віндзорі.

Це перший захід принца Чарльза, на якому він з'явився в чудовому настрої і був зазнімкований з усмішкою на обличчі після смерті його батька принца Філіпа, герцога Единбурзького.

Принц зустрівся з валлійськими гвардійцями з підрозділів, які мають в собі Полк принца Вельського, а також вручив нагороди за вчинки, здійснені на полі бою, і оглянув новий меморіал батальйону. Чарльз є полковником Валлійської гвардії від 1975 року. До цього часу цю посаду від 1953 року обіймав його батько Філіп.

принц Чарльз / Getty Images

72-річний принц приїхав на зустріч в світлих штанях, сірому піджаку, блакитній сорочці і смугастій краватці.

Нагадаємо, що валлійські гвардійці були присутні і на похороні принца Філіпа. Вони перебували в чотирикутнику Віндзорського замку. Під час цієї зустрічі спадкоємець трону сказав, що був гордий тими з гвардійців, які під час похорону його батька були частиною складу.

"Я і моя сім'я були глибоко зворушені тим, як ви всі виконували свої обов'язки. Мені телефонували із різних країн, щоб сказати, що вони ніколи не бачили нічого настільки прекрасного і з такою гідністю і стилем виконаного", — зазначив Чарльз, пише Hello!. І додав, що його батько був би надзвичайно зворушений, оскільки він хотів саме цього.

принц Чарльз / Getty Images

Нагадаємо, похорон принца Філіпа відбувся 17 квітня 2021 року у Віндзорі. А днями його особистий лікар озвучив офіційну причину смерті герцога Единбурзького.

Читайте також: Єлизавета II, Камілла, Кейт і Софі: королівські образи на похороні принца Філіпа