Вся в білому: ефектна королева Летиція на виставці

Вся в білому: ефектна королева Летиція на виставці

Королева Летиція / Getty Images

Іспанські монархи сьогодні були присутні на публічному заході разом.

Король Філіп VI і королева Летиція часто з'являються на різних зустрічах і прийомах окремо. Але сьогодні Їхні королівські Величності удвох прибули на відкриття ARCO 2021 — ярмарки сучасного мистецтва в Ifema в Мадриді.

Для чергового виходу в світ 48-річна королева вибрала білу блузку і штани зі стрілками і високою талією. Королева доповнила аутфіт лакованими туфлями-човниками бежевого кольору і білою сумкою на ремінці-ланцюжку. У вухах у неї були сережки-підвіски з білими квітками, волосся зібране в тугий хвіст, на обличчі легкий денний макіяж і маска.

Королева Летиція і король Філіп VI / Getty Images

Король Філіп VI був в сірому костюмі, світло-блакитній сорочці і бежевій краватці, а також взутий в коричневі туфлі. Його Величність також не забуває одягати захисну маску. На відміну від багатьох інших королівських пар іспанські монархи ніколи не нехтують таким захистом. На виставці було досить багатолюдно.

Королева Летиція / Getty Images

Останнім часом королева Летиція часто з'являється на публіці саме в штанях або штанних костюмах. Днями ми бачили її образ в блакитному костюмі в поєднанні з білим топом і синіми туфлями-човниками. Не знаємо, хто допомагає Летиції підбирати вбрання для виходів, але вона завжди має бездоганний вигляд.

Королева Летиція / Getty Images

Читайте також: Вечірній вихід у світ: королева Летиція в сукні з камінням і нові образи її дочок

Наступна публікація