Вся в ультрамарині та з пером на грудях: яскравий вихід королеви Єлизавети II на спортивних змаганнях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королева Англії Єлизавета II поки не повернулася до Букінгемського палацу з Шотландії, але вже там почала відвідувати заходи, зокрема, спортивні.

93-річна королева в компанії своєї невістки герцогині Корнуольської Камілли і старшого сина принца Чарльза відвідала Ігри горців в Бреморі, в Шотландії.

Королева Елизавета II_1
Getty Images
Королева Єлизавета II, герцогиня Корнуольська, принц Чарльз

Це культурна подія, що проводиться протягом року в Шотландії, Канаді, США та інших країнах, як спосіб святкування шотландської культури. В іграх беруть участь оркестри волинників, танцюристи хайланда, учасники спортивних заходів, а також відбуваються інші цікаві розважальні заходи.

Королева Елизавета II_2
Getty Images
Королева Єлизавета II

Королева Єлизавета II з'явилася на іграх в пальті кольору ультрамарин та капелюсі з квітами, на її грудях була пришпилена цікава брошка у вигляді пера, у вухах були перлинні сережки, на шиї – улюблене перлинне кольє, Її Величність підібрала до вбрання туфлі від Anello & Davide, які завжди одягає на світські виходи і взяла сумку від бренду Launer.

Королева Елизавета II_3
Getty Images
Королева Єлизавета II

Схоже, Єлизавета II за час літніх канікул вже скучила за світськими виходами і готова знову радувати публіку своїми яскравими луками.

Фотогалерея Королева Єлизавета II в яскравому різнокольоровому вбранні (14 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції