Вся в сірому і туфлях зі зміїної шкіри: ефектна королева Летиція вийшла у світ з чоловіком-королем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іспанська королівська пара відвідала церемонію вручення премій "Мігеля де Сервантеса" в університеті Алкала де Енарес в однойменному іспанському місті.

Це найбільша щорічна нагорода для авторів, які пишуть іспанською мовою. Імена кандидатів пропонуються Академіями мови іспаномовних країн, премія присуджується міністерством культури Іспанії.

Цього року її отримав уругвайська письменниця Іде Вітале. Королева Іспанії Летиція і її чоловік король Філіпп VI приїхали на захід, щоб вручити нагороду автору і привітати її.

Королева Летиция и король Филипп VI_2
Getty Images
Королева Летиція і король Філіпп VI

46-річна королева з'явилася на заході в витонченій сірій сукні та сірому пальті, підібравши під образ туфлі-човники зі зміїної шкіри. В тон взуття був підібраний і клатч, його королева тримала в руках. На обличчі у Летиції, як завжди, був ідеальний макіяж, а волосся акуратно зачесане.

Король Філіпп VI одягнув фрак, а в руках тримав ціпок. На відміну від дружини, яка не носить свою обручку, на пальці Філіпа ми її помітили.

Королева Летиция и король Филипп VI_1
Getty Images
Королева Летиція і король Філіпп VI

У неділю, нагадаємо, члени іспанської королівської родини відвідали пасхальну месу в соборі Пальма-де-Майорка. Тоді королева з'явилася на публіці в сукні від бренду Massimo Dutti з флористичним принтом з тонким поясом на талії і червоним шкіряним клатчем в руках. Доповнювали її образ сині туфлі-човники, лаконічний макіяж і укладка.

Королева Летиция_2
Getty Images
Королева Летиція, король Філіпп VI, королева Софія і принцеса Леонор на великодній службі

Залиште свій коментар

Вибір редакції