Взяла приклад з Меган Маркл: як британська аристократка леді Кітті Спенсер - готується до весілля з мільйонером

Дата публікації
Взяла приклад з Меган Маркл: як британська аристократка леді Кітті Спенсер - готується до весілля з мільйонером

Кітті Спенсер / Getty Images

29-річна племінниця принцеси Діани – леді Кітті Спенсер готується до весілля 61-річним головою ради директорів Foschini Group Майклом Л'юїсом.

В західних джерелах з'явилася інформація про те, що леді Кітті збирається перед весіллям прийняти юдаїзм. Лондонська The Sunday Times пише, що Кітті з усією серйозністю готується до проходження гіюру (привернення неєврея до юдаїзму, а також пов'язаного з цим обряду) дуже серйозно. Наразі Спенсер, як і вся її родина, сповідує англіканство.

Для Майкла Л'юїса це буде вже другий шлюб. Після першого шлюбу у нього є троє дорослих дітей, вони, до речі, майже ровесники його майбутньої дружини. Що цікаво, на своїй першій дружині чоловік одружився за православними традиціями.

Кітті Спенсер / Getty Images

Зустрічатися пара почала ще 2018 року, а освідчився чоловік Кітті на Різдво 2019 року. На публічних заходах пара все ще не з'являється разом, хоча в об'єктиви папараці іноді потрапляє. Дата весілля поки що теж невідома.

Кітті Спенсер, як відомо, віддає перевагу чоловікам старшого віку. Раніше у дівчини був роман з бізнесменом Нікколо Баратт'єрі ді Сан П'єтро, якому на той момент було 44 роки. Разом пара була щасливих чотири роки, але час минав, а Нікколо не наважувався освідуватися коханій, а потім і зовсім захопився іншою британською знаменитістю – акторкою Елізабет Герлі. Тепер, схоже, і Кітті Спенсер знайшла своє щастя.

Нагадаємо, у свій час герцогиня Сассекська Меган теж змінила віру заради коханого принца Гаррі і весілля з ним.

Кітті Спенсер і Нікколо Баратт'єрі ді Сан П'єтро / Getty Images
Наступна публікація