Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я на боці Гаррі": Х'ю Грант висловив підтримку герцогу і герцогині Сассекським

Британський актор Х'ю Грант прокоментував ситуацію, що склалася навколо членів королівської сім'ї – принца Гаррі і герцогині Меган.

Під час інтерв'ю для радіошоу "Radio Andy show" на хвилі Sirius XM, ведучий запитав актора про те, що він думає з приводу заяви Сассексів. І Грант відповів, що він підтримує принца Гаррі.

Хью Грант
Associated Press
Х'ю Грант

"Таблоїди фактично вбили його матір, а тепер розривають на шматки його дружину. Як чоловік, я вважаю, що захистити свою сім'ю – це його робота, тому я з ним", - прокоментував актор.

Нагадаємо, минулого тижня герцог і герцогиня Сассекські опублікували заяву, в якій висловили бажання скласти з себе повноваження королівської сім'ї. Вони хочуть мати можливість займатися проєктами, які цікавим їм, не залежати фінансово від палацу і жити на дві країни – Велику Британію і Канаду.

На сімейній нараді, яку через кілька днів провела в Сандрінгемському палаці королева Єлизавета II було ухвалено рішення підтримати принца Гаррі та його дружину Меган. Однак, Букінгемський палац повинен буде зробити ще одну заяву, в якій зазначить роль Сассексів в королівській родині після таких змін.

Тим часом, герцогиня Меган вчора відвідала перший захід у Ванкувері і мала на публіці задоволений і усміхнений вигляд.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з королевою Єлизаветою II

Залиште свій коментар

Вибір редакції