Як відреагувала Єлизавета II: принц Гаррі розповів бабусі, що пише книжку

Як відреагувала Єлизавета II: принц Гаррі розповів бабусі, що пише книжку

Королева Єлизавета II і принц Гаррі / Associated Press

Принц Гаррі, герцог Сассекський більше не є офіційним членом королівської сім'ї і не зобов'язаний доводити до відома своїх королівських родичів про те, що збирається випускати якісь заяви чи писати книжки.

Нещодавно ми розповідали, що Гаррі вирішив написати мемуари. Таємна книжка про життя Гаррі вийде в кінці 2022 року. У ній розповідатиметься про юнацтво принца, трагічну смерть його матері принцеси Діани1997 року, про службу в армії і в Афганістані, про зустріч з дружиною Меган Маркл і про "радість, яку він знайшов в тому, щоб бути чоловіком і батьком.

Принц Гаррі і Меган Маркл / Getty Images

Зараз стало відомо, що герцог Сассекський під час нещодавнього візиту до Великої Британії на відкриття статуї його матері Діани, повідомив про свої наміри бабусі королеві Єлизавети II. Незважаючи на те, що питати дозволу принц не повинен, він вирішив поставити монархиню до відома.

Королева Єлизавета II і принц Гаррі / Associated Press

36-річний принц Гаррі в приватному порядку розмовляв з королівською родиною з приводу публікації книжки зовсім нещодавно, повідомив People королівський прессекретар. А Букінгемський палац відмовився від будь-яких коментарів на тему книжки, заявивши, що будь-які запитання журналісти можуть ставити герцогу і герцогині Сассекським.

Ми також писали, що раніше в 50-х роках мемуари були випущені екскоролем Великої Британії, двоюрідним прадідом Гаррі — королем Едуардом VIII, герцогом Віндзорським. Він написав книжку, яка називалася "Історія короля: мемуари Його Королівської Високості герцога Віндзорського". Ця книжка стала міжнародним бестселером.

Герцог Віндзорський, колишній король Едуард VIII, з його мемуарами під назвою "Історія короля: спогади герцога Віндзорського", 1951 рік. / Getty Images

Що буде з книжкою принца Гаррі поки невідомо. Точно оголосили лише, що весь прибуток від її продажу буде переданий на благодійність.

Читайте також: Ось так новина: Меган і Гаррі хочуть хрестити доньку Лілібет в присутності королеви Єлизавети II

Наступна публікація