Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як завжди, чарівна: королева Летиція затьмарила своїм образом першу леді Чилі

Іспанське королівське подружжя приймає в королівському палаці в Мадриді президента Чилі Себастьяна Піньєра і його дружину Сесілію Морель.

Урочистий прийом відбувся у палаці Сарсуела. 46-річна королева Летиція знову справила враження своїм бездоганним стилем. Цього разу Її Величність вибрала для публічного виходу шкіряну спідницю нюдового кольору з великими кольоровими кишенями, блузку з принтом і нюдовий плащ, а в руці несла кораловий клатч зі шкіри крокодила.

Королева Летиция
Getty Images
Королева Летиція

До образу королева підібрала також коричневі туфлі-човники на підборах, сережки-гвоздики і зробила макіяж в натуральних відтінках.

Королева Летиция и король Филипп VI_5
Reuters
Королева Летиція і король Філіпп VI

Перша леді Чилі Сесілія трохи програвала поруч з Летицією. Вона одягла коралову сукню довжини до колін, а на її шиї висів масивний золотий ланцюг з хрестом і завершували образ бежеві туфлі-човники.

Королева Летиция и король Филипп VI_1
Reuters
Королева Летиція і король Філіпп VI з президентським подружжям Чилі

З королевою Летицією взагалі складно конкурувати, вона майже завжди виглядає ідеально, і що б не одягла, до неї завжди підвищена увага з боку преси і публіки. Пощастило все-таки королю Іспанії Філіпу VI із дружиною.

Королева Летиция и король Филипп VI_2
Reuters
Королева Летиція і король Філіпп VI

Залиште свій коментар

Вибір редакції