Яка красива пара: королева Летиція в оксамитовій сукні та король Філіп VI у фраку прибули на прийом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Днями іспанські монархи – король Філіп VI і королева Летиція відвідали офіційне відкриття парламентського сезону в Мадриді.

На урочистому заході у парламенті були присутні і діти королівської пари – принцеса Астурійська Леонор і її молодша сестра Софія.

Испанская королевская семья
Associated Press
Іспанська королівська сім'я в парламенті

На церемонії 47-річна королева Летиція з'явилася в лаконічній світлій сукні з невеликим розрізом на декольте, її волосся було зібране в зачіску, а у вухах сяяли сережки з перлами. Король Філіп VI був у класичному костюмі, світлій сорочці і синій краватці і теж мав чудовий вигляд.

Королева Летиция_2
Getty Images
Королева Летиція і король Філіп VI

А сьогодні монарша пара дає прийом для дипломатичного корпусу в палаці Сарсуела в Мадриді. На ньому королева Летиція сяяла в синій оксамитовій сукні в підлогу і лакованому взутті. У Її Величності красива зачіска, у вухах сережки з синіми каменями, а на обличчі вечірній макіяж.

Королева Летиция_1
Getty Images
Королева Летиція

Король Філіп VI у фраку, сірих смугастих штанях і ідеально начищених лакованих черевиках. У нього також білосніжна сорочка і темно-синя краватка в дрібну цятку. Королівська пара на прийом має приголомшливий вигляд. 

Королева Летиция_3
Getty Images
Королева Летиція і король Філіп VI

Фотогалерея Королева Летиція і король Філіп VI на церемонії в Астурії (16 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції