Які гарні: іспанські монархи представили серію нових портретних фотографій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іспанська королівська родина представила нові офіційні фотографії.

На портретних знімках король Філіп VI, якому нещодавно виповнилося 52 роки, його красуня-дружина Летиція, а також їхні доньки – принцеси Астурійська Леонор і її молодша сестра інфанта Софія.

Испанская королевская семья_2
Getty Images
Принцеси Леонор і Софія

47-річна королева Летиція з'явилася одразу в кількох образах. На одному зі знімків вона зображена в красивій пишній сукні кольору фуксії з вишивкою і рукавами три чверті. На її голові красується масивна корона вся в камінні, а у вухах великі сережки. Король Філіп VI стоїть поруч з нею, він одягнений у військову форму. Зображене подружжя в одній з кімнат королівського палацу.

Испанская королевская семья_1
Getty Images
Король Філіп VI і королева Летиція
Испанская королевская семья_4
Getty Images
Королева Летиція

На інших більш неформальних знімках зображена королева в синій сукні, а її чоловік у сірому костюмі, світлій сорочці і з бордовою краваткою.

Испанская королевская семья_5
Getty Images
Іспанська королівська родина

На портретному фото, де вони разом з дітьми на королеві одягнена червона сукня довжини трохи нижче колін і нюдові човники на підборах. Король Філіп VI в сірому костюмі, білій сорочці та краватці кольору морської хвилі. А дочки Леонор і Софія у схожих сукнях рожевого і блакитного кольорів в поєднанні з бежевими балетками.

Испанская королевская семья_3
Getty Images
Іспанська королівська родина

Залиште свій коментар

Вибір редакції