Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Які схожі: королівська родина показала архівну світлину королеви Єлизавети II та її матері

Королівська сім'я привітала Єлизавету II і всіх матерів з Днем матері.

Сьогодні, 22 березня, у Великій Британії відзначають День матері. З цього приводу на офіційній сторінці королівської сім'ї в Instagram опублікували архівний знімок королеви Єлизавети II та її матері – королеви Єлизавети, королеви-матері.

На чорно-білій світлині Її Величність зображена в елегантному образі: пальті, сукні з принтом, крислатому капелюсі і туфлях. А королева-мати – у монохромній сукні з хутряною накидкою на плечі, капелюсі і в туфлях.

"Сьогодні неділя #Mothering. "Королева, тоді принцеса Єлизавета, зображена зі своєю матір'ю, королевою Єлизаветою у 1951 році.

Материнська неділя - це можливість подякувати всім матерям і опікунам, де б вони не перебували.

Сьогоднішній день може стати іншим і важким днем для тих, хто зазвичай планує проводити час зі своїми матерями, оскільки ми пристосовуємося до необхідних змін і порушень нашої звичайної рутини і звичного способу життя.

Але для всіх мам всюди, ми думаємо про вас і бажаємо вам всього особливого", - свідчить підпис до фото.

Привітали всіх матерів також принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла. На чорно-білому знімку, зробленому у 1951 році, зображені тоді ще молода принцеса Єлизавета II і маленький принц Чарльз.

"Бажаємо всім щасливого Дня матері, особливо в рік, коли сім'ї не можуть бути разом.

Молодий принц Чарльз грає в саду будинку Кларенса зі своєю матір'ю принцесою Єлизаветою у 1950 році", - написано під світлиною.

До речі, герцог і герцогиня Кембриджські також привітали всіх матерів зі святом та опублікували у соцмережі серію архівних фотографій. На одій з них маленькі принци Вільям і Гаррі зображені зі своєю мамою – принцесою Вельською Діаною. А ще на одному фото крихітна Кетрін зображена на руках своєї матері - Керол Міддлтон.

А ось принц Гаррі і герцогиня Сассекська Меган, які нині перебувають у Канаді, замість зворушливих світлин опублікували в Instagram картинку з написом: "Мамочка, мамуля, мама, мам, бабуся ... Дякую!".

Під нею вони залишили привітання для всіх матерів: "Незалежно від того, як ви називаєте свою маму, в День матері, який відзначається у Великій Британії, ми вшановуємо мам у всьому світі, які так багато роблять щодня, а тепер і ще більше, ніж коли-небудь ".

Залиште свій коментар

Вибір редакції