Який ніжний образ: герцогиня Кембриджська в блакитному пальті приїхала до кафе

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора герцогиня Кембриджська відвідала Північну Ірландію і Шотландію, в рамках візиту Кетрін завітала на ферму Ark Open Farm і до кафе Social Bite.

Візит герцогині запланований в рамках ініціативи про виховання наступного покоління, яка називалася "П'ять головних запитань про дітей молодших 5 років".

Герцогиня Кембриджская_2
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Перебуваючи там, Кетрін подякувала всім, хто брав участь у цьому опитуванні та сказала, що за останні вісім років роботи зустрілася з величезною кількістю людей з різних верств суспільства, які стикалися з різними проблемами. Часто це проблеми психологічного характеру, які пов'язані з досвідом, отриманим в ранньому дитинстві. Саме це спонукало герцогиню заглибитися в цю тему і створити ініціативу, щоб дізнатися думку британців щодо цього.

Герцогиня Кембриджская_3
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Герцогиню Кетрін цитує видання The Telegraph: "Ключ до щасливого життя полягає в умінні дітей говорити про те, що їх турбує, припустила герцогиня Кембриджська, попереджаючи, що в підлітковому віці може бути занадто пізно вчитися говорити про свої переживання".

Герцогиня Кембриджская_5
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Якщо на ферму Кейт приїхала в добре знайомому нам образі: куртці від Barbour, светрі від Pure Collection і чоботях від Penelope Chilvers, то для візиту до кафе свій образ трохи змінила. На ній було світло-блакитне пальто від Reiss і черевики від Aquatalia. Макіяж і зачіска не змінилися.

Герцогиня Кембриджская_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

У кафе герцогиня поспілкувалася з персоналом і клієнтами. Розмовляли про безпритульність, про те, як важке дитинство людей впливає на все їхнє подальше життя. Як тривали ці заходи, ви можете переглянути у нашій галереї.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська відвідала Північну Ірландію (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції