Яскрава королева Максима з чоловіком і доньками на святковому заході

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королева Нідерландів Максима разом з чоловіком королем Віллемом Олександром і дітьми відвідала місто Амерсфорт в Нідерландах.

Там відбулися святкові заходи з нагоди Дня короля, який традиційно в Нідерландах відзначається 27 квітня, у день народження короля Віллема Олександра.

Королева Максима_2
Getty Images
Королева Максима з родиною

На заході королева Максима з'явилася в бежевому лляному костюмі з ефектною квітковою аплікацією, в тон квітам були підібрані і коралові туфлі з прозорими вставками на підборах. В руках королева тримала яскравий клатч, а на її голові красувався крислатий капелюх. Також Максима одягла сережки-висячки і зробила насичений макіяж очей.

Королева Максима_3
Getty Images
Королева Максима з родиною

Старша дочка королеви принцеса Амалія була у строкатій сукні, червоних туфлях на стійких підборах і тримала в руках мініатюрний червоний клатч. Середня дочка Алексія одягла червону сукню з рюшами в поєднанні з чорними щільними колготами. А молодша Адріана була в синій сукні і лакованих балетках.

Королева Максима_1
Getty Images
Королева Максима з родиною

Глава сімейства – король Віллем Олександр – одягнув синій костюм, білу сорочку і блакитну краватку. Всі п'ятеро широко усміхалися, позуючи перед камерами присутніх фотографів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції