Яскравий їй пасує: вагітна герцогиня Сассекська разом з принцом Гаррі приїхали до Біркенгеда

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні герцог і герцогиня Сассекські радують публіку своїм спільним виходом у світ.

Меган і Гаррі прибули в місто Біркенгед. Під час свого візиту герцог і герцогиня відвідають відкриття меморіальної дошки, присвяченої 100-річчю з дня смерті поета Вілфреда Оуена. Також зустрінуться з ветеранами та членами інституту Birkenhead Institute Old Boys і поспілкуються з місцевими жителями на площі Гамільтона. Ще кілька зустрічей заплановано з місцевими організаціями, які займаються допомогою жінкам та молоді.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Сьогодні герцогиня Меган просто сяє, на ній червоне довге пальто від канадського бренду Sentaler і підібрані в тон туфлі-човники на підборах. Під них Меган одягла також яскраву сукню від канадської марки Aritzia, а в руці несла коричневу сумку цікавого дизайну від Gabriela Hearst.

Герцогиня Сассекская Меган и принц Гарри
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Герцогиня Сассекська традиційно багато трималася за свій вагітний живіт, який вже досить великих розмірів і з задоволенням спілкувалася з публікою. А її чоловік принц Гаррі не відпускав руку дружини ні на хвилину.

Герцогиня Сассекская Меган_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Нагадаємо, минулого тижня Кенсінгтонський палац оголосив чотири організації, патронажем яких буде займатися Меган. В одну з них герцогиня також здійснила візит.

Герцогиня Сассекская Меган_3
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган

Залиште свій коментар

Вибір редакції