Єдина з королівської сім'ї: герцогиня Сассекська потрапила до рейтингу GQ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Британський журнал GQ включив герцогиню Сассекську Меган до списку 50 найвпливовіших персон Британії.

Дружина принца Гаррі посіла в рейтингу 38-е місце і стала єдиним членом британської королівської сім'ї, хто увійшов до цього рейтингу. Правда, в світлі останніх подій і заяв Сассексів про складання королівських повноважень, залишається запитання, як часто Меган буде тепер з'являтися в Британії. Але, її вплив на британців все одно було високо оцінено редакцією видання.

Герцогиня Меган_1
Associated Press
Герцогиня Меган

У статті герцогиню назвали реформатором. Ось що пише GQ:

"Як відомо глядачам серіалу "Корона", робота монархії часто полягає у відсутності роботи: "тримай язик за зубами". Але це не для Меган Маркл, поява якої, як американки змішаної раси, стала подією. Вона висловлювалася там, де більшість членів королівської сім'ї навчені від народження тримати свої думки при собі. Рішучість Сассексів порвати з цим викликала дебати про расизм, засоби масової інформації і саму націю. Браво", - написано в статті.

Герцогиня Меган_2
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Також у статті зазначили, що принц Гаррі, чоловік Меган, теж порушує всі умовності. До, речі, йому зараз нелегко, доводиться вчитися жити в новій для себе країні – Канаді. Кажуть, принц сумує за батьківщиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції