Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З дитинства їздить верхи: королева Єлизавета II на кінних прогулянках

З дитинства їздить верхи: королева Єлизавета II на кінних прогулянках

Фото 94-річної британської королеви Єлизавети II верхи на коні розбурхало Мережу.

Монархиня добре тримається в сідлі, прогулюючись Віндзорським парком. Цими фото поділилися на офіційній сторінці Єлизавети II в Instagram, а у підписі під ними говорилося, що : "Її величність з дитинства захоплювалася верховою їздою і тісно пов'язана з добробутом коней, якими вона володіє для розведення, верхової їзди і перегонів".

Королева Елизавета II_1
Getty Images
Королева Єлизавета II

Любов принцеси Єлизавети до коней почалася з раннього дитинства. Таке захоплення успадкувала від неї її єдина дочка – принцеса Анна, а також дочка Анни – Зара Філліпс. Остання навіть закінчила Ексетерський університет за спеціальністю "Фізіотерапія", обравши фахом "Фізіотерапія коней" і пішла шляхом своїх батьків і теж стала наїзницею.

Королева Елизавета II_2
Getty Images
Принцеса Єлизавета

Принцеса Єлизавета теж з малих років сидить у сідлі і продовжує це робити зараз. Раніше, коли Єлизавета II була молодшою, вона брала участь верхи на коні в різних урочистих церемоніях.

Королева Елизавета II_5
Getty Images
Королева Єлизавета II

8 червня 1982 року королева Єлизавета II супроводжувала верхи президента Рональда Рейгана під час їхньої спільної кінної прогулянки територією Віндзорського замку. Це була годинна поїздка королівським маєтком.

Королева Елизавета II_4
Getty Images
Королева Єлизавета II і Рональд Рейган

Разом з кіньми були зняті деякі важливі фотосети Її Величності. Наприклад, знімання на фермі в маєтку Балморал, приурочене до річниці їхнього з принцом Філіпом срібного весілля у вересні 1972 року.

Королева Елизавета II_1
Getty Images
Королева Єлизавета II і принц Філіпп

Зараз Єлизавета II часто відвідує різні кінні перегони та чемпіонати з верхової їзди. Шкода, що карантин вніс корективи у життя монархині, і тепер ми не скоро побачимо Її Величність на подібних заходах.

Королева Елизавета II
Associated Press
Королева Єлизавета II

Фотогалерея Королева Єлизавета II їздить верхи (11 фото)

Читайте також: 97-ма річниця весілля: як вінчалися мати і батько королеви Єлизавети II

Залиште свій коментар

Вибір редакції