Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З кохання vs за розрахунком: герцогиня Сассекська і принц Гаррі vs принцеса Діана і принц Чарльз на островах Фіджі

Як ви знаєте, принц Гаррі і його дружина герцогиня Сассекська Меган зараз перебувають в королівському турі, в рамках якого вони відвідали острови Фіджі.

В рамках цього туру ми бачили вже безліч красивих образів герцогині Сассекської яка до всього іншого ще й вагітна первістком, так що увага до неї зараз особливо підвищена. У тому, що їхній з принцом Гаррі шлюб був побудований на взаємному коханні, немає ніяких сумнівів. Ви тільки подивіться, як Меган і Гаррі дивляться один на одного, весь час тримаються за руки, не соромляться проявляти свої почуття на публіці.

Герцогиня Меган и принц Гарри
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі
Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Чого не скажеш про батьків принца – принцесу Діану і принца Чарльза. Вони свого часу теж подорожували по островах Фіджі, і їх також багато фотографували. Однак на цих знімках Діана і Чарльз немов чужі один одному люди. Вони не те що не тримаються за руки, навіть не дивляться в один бік.

Принцесса Диана и принц Чарльз
Getty Images
Принцеса Діана і принц Чарльз на Фіджі

Ось і різниця, шлюбу з кохання і за розрахунком, хоча, кажуть, принцеса Діана дуже кохала Чарльза, ось тільки він зовсім не відповідав їй взаємністю.

Фотогалерея Королівський тур. День 9: Меган і Гаррі знову на Фіджі (33 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції