Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З локонами і в квітковій сукні: принцеса-втікачка Гая в ефектному образі прийшла до суду

45-річна дружина шейха Дубая, яка втекла від нього, сподівається на захист британського правосуддя.

Нині увага всього світу прикута до принцеси Гаї, сестри короля Йорданії, яка втекла від свого чоловіка - правителя Дубая, шейха Мохаммеда. Зараз триває їхній розлучний процес.

Принцесу Гаю  папараці підловили біля будівлі суду в Лондоні, де відбулося друге слухання з цієї справи. На нього емір Дубая Мохаммед не з'явився.

Принцесса Хайя_1
Associated Press
Принцеса Гая

У залі суду принцеса була зі своєю адвокаткою Фіоною Шаклтон (яка колись представляла інтереси принца Чарльза в його розлученні з принцесою Діаною).

Принцеса була одягнена у красиву сукню з квітковим принтом, яку вона доповнила тонким сірим ремінцем і сірими туфлями на шпильці. Сумку Гая підібрала в тон взуття.

Принцесса Хайя_2
Associated Press
Принцеса Гая

Її ефектний аутфіт доповнила зачіска з локонами, макіяж, світлий манікюр і лаконічні сережки. Вона мала чудовий вигляд, хоча й була дуже серйозною.

Принцесса Хайя_3
Associated Press
Принцеса Гая

Відомо, що на першому слуханні принцеса Гая попросила суд надати їй одноосібну опіку над їхніми спільними дітьми: 11-річною донькою Аль-Джаліль і 7-річним сином Заєдом. Крім того, вона хоче захистити доньку від примусового шлюбу. Ще принцеса попросила британське правосуддя надати державний захист їй і дітям від переслідувань з боку чоловіка.

Принцесса Хайя_4
Associated Press
Принцеса Гая і правитель Дубая Мохаммед. 2016 рік

Нагадаємо, принцеса Гая втекла від чоловіка, правителя Дубая шейха Мохаммеда, разом з дітьми в кінці червня до Німеччини. З собою вона взяла 39 мільйонів доларів. Потім вони приїхали до Великої Британії, і принцеса попросила притулку у місцевої влади.

Після втечі дружини Мохаммед звинуватив її у зраді з британським охоронцем їхньої сім'я. Крім того, він сказав, що їй "більше немає місця" поруч з ним. Дітей він хоче повернути в Дубай.

Залиште свій коментар

Вибір редакції