З особистого архіву: принц Гаррі поділився з шанувальниками знімком своєї вагітної дружини герцогині Меган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Принц Гаррі і герцогиня Меган вже повернулися зі свого 16-денного туру до Лондона.

Найближчим часом подружжя буде, швидше за все, відпочивати, адже в їхньому першому королівському турі Австралією і Новою Зеландією графік був дуже насиченим.

Слідами туру Кенсінгтонський палац опублікував цікавий знімок, який був зроблений принцом Гаррі в Новій Зеландії. На фото зображена його вагітна дружина Меган, а у підпису написані слова самого принца Гаррі.

"Спасибі, Нова Зеландіє, за чудовий останній тиждень нашого туру. Це стало честю для нас, зустріти так багато дружніх Ківі. Австралія, Фіджі, Тонга і НЗ, ми залишили вас, відчуваючи натхнення, ви нагадали нам про те, як кожен з нас може багато чого змінити".

Герцогиня Меган
Instagram/Кенсінгтонського палацу
Герцогиня Меган

В кінці його слів також є гарна фраза авторства Кейт Шеппард: "Дощ, який освіжає засохлу землю, складається з окремих крапель". Нагадаємо, в турі Меган і Гаррі часто поливав дощ, який йде в тих регіонах вкрай рідко.

Зазначимо, як підрахували журналісти, в цьому королівському турі на гардероб вагітної герцогині Меган було витрачено близько 134 тисяч доларів, а це більше, ніж герцогиня Кембриджська Кетрін витратила на весь свій гардероб за 2017 рік.

Герцогиня Меган и принц Гарри_51
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Не обійшлося і без конфузних ситуацій, Меган з'являлася на публіці в сукнях з високими розрізами, а в останній свій вихід і зовсім одягла прозоре вбрання від Givenchy.

Герцогиня Меган_4
Reuters
Герцогиня Меган

Фотогалерея Королівський тур. День 15: відвідування культурного центру Маорі і прощання з публікою (58 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції